Fotograf Zakopane cena

DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 500 396 983
  • Domena: https://janbyczkowski.pl
  • Nazwa: Jan Byczkowski Fotografia
  • Adres: Zakopane 1C
  • Miejscowość: Zakopane
  • Kod pocztowy: 34-500Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Zdjęcia, to swoiste wehikuł czasu, które przenosi ludzi do najcudowniejszych wspomnień. Niestety nie wszystkie fotografie są warte uwagi, a bardzo często zdarza się, że z powodu kiepskiego fotografa, nie są żadną wartościową pamiątką. Obecnie, coraz częściej, stawia się na profesjonalne usługi i zawierza się fachowej pomocy. Klientom zależy na jakości i dopracowaniu każdego szczegółu. Dla wielu osób, niewątpliwie istotna jest również cena, która nierzadko, zdarza się być zbyt wysoka.

Sprawdzony fotograf z Zakopanego mający ceny godne uwagi, to niezaprzeczalnie Jan Byczkowski Fotografia. Jest to osoba, posiadająca nie tylko kwalifikacje, ale również wieloletnie doświadczenie w branży. Specjalizuje się w fotografii rodzinnej, zdjęciach weselnych, sesjach ciążowych, czy portretach. Praca z ludźmi to jego pasja i dlatego przykłada dużą wagę do tego, aby każdy klient był zadowolony, a jego zdjęcia były pełne wspomnień, przeżywanych emocji i potrafiły wzruszać za każdym razem.

Data dodania: 28-01-2019

Dodaj Opinie

nerar dodał komentarz 2019-04-10 11:45:04 Ocena 4

Ten fotograf to prawdziwy pasjonat, widać, że potrafi utrwalić emocje danej chwili. Dla mnie jest najlepszy - wykonywał dla nas zdjęcia ślubne, a potem sesję ciążową - bo to profesjonalista w każdym calu. :)

FIRMY W OKOLICY:


Cztery Ściany

Niepołomice

ZAKŁAD USŁUGOWY POSADZKARSTWO Dominik Flak

Kraków

YVON

Nowy Sącz